Hakkımızda

Vizyonumuz

Tüm paydaşlarımızla beraber yarattığımız katma değeri istikrarlı ve sürdürülebilir bir biçimde artırmak olarak tanımlanmıştır.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaçlarını hızlı, etkin, kaliteli çözümlerle karşılamak ve çalışanlarını işlerinde en yüksek performansı gösterebilmeleri için teşvik eden bir kurum olmaktır.

Kısaca Biz

Efes Varlık Yönetim A.Ş., bir Türkiye İş Bankası iştiraki olarak Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından verilen kuruluş izniyle 8 Şubat 2011 tarihinde kurulmuştur.

Sektöründe 10 yılı aşkın süredir Türkiye İş Bankası güvencesi ve kurumsal yapısı ile finansal kuruluşların sorunlu alacaklarının satın alınması, tahsilatı ve sorunlu kredilerin yeniden yapılandırılarak müşterilerinin ekonomiye geri kazandırılması doğrultusunda çalışmalar yürütmektedir.

İlkesel Müşteri Memnuniyeti

Uygun seçenekler ve ödeme kolaylıkları ile yanınızdayız

Finansal problemlerinizi, çözüm önerileri sunarak size ve hukuka uygun seçeneklerle değerlendiriyoruz.

 • 1

  Hizmet Kalitesi

  Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini hep ön planda tutar, bunların ancak vereceği nitelikli hizmetle karşılanacağını bilir. Bunun için mesleki bilgisinin, nitelik ve kişisel yetkinliklerinin gelişimine özen gösteririz.
 • 2

  Açıklık

  Müşterilemizi, hak ve yükümlülükler, yarar ve riskler gibi hususlarda mevzuatın ve mesleki taemüllerin gerektirdiği şekilde tam, açık, net, doğru, hızlı ve eşit olarak bilgilendiririz.
 • 3

  Bilgi Gizliliği

  Görev ile ilgili olsun veya olmasın müşterilerle ilgili olarak öğrenilen gizlilik arz eden her türlü bilgiyi kanunen açıkça yetkili kılınan mercilerden başkasına açıklamayız.